Reklama

Księga kondolencyjna

Grzegorz Gałązka

Zmarł papież Franciszek. Ten czas w Kościele to wiele słów nauczania Papieża, pielgrzymek, gestów, osobistych spotkań z ludźmi. Jeśli jeśli masz w sercu własne doświadczenie z czasu, kiedy Franciszek kierował Kościołem - zachęcamy do podzielenia się.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

TWOJE KONDOLENCJE

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Napisz swoje kondolencje

Najnowsze wpisy

2025-05-09 07:56
Mateusz (Gruszczyce )
Byłeś dla nas radością w smutku swiatlem w ciemnosci uśmiechem w płaczu .byłeś dla nas odbiciem Boga .wieczna pamięć i modlitwa .

2025-04-29 13:18
Dawid (Dębica)
Ojciec Święty odszedł po wieczną i najwyższą nagrodę w niebie pozostał w mojej pamięci.

2025-04-29 10:36
O.Joanna
Papieżu Franciszku, do zobaczenia w Niebie.

2025-04-28 23:20
Jakub
Ojcze Święty, pamiętam o Tobie w modlitwie. Wierzę, że jesteś w Domu Ojca. Proszę, wstawiaj się za mną i moimi bliskimi. Dziękuję za Twoje życie i nauczanie.

2025-04-27 18:47
Romano (Warszawa )
Papież Franciszek ,odszedł dobry człowiek który każdego kochał bez wyjątków. Spoczywaj w spokoju .Będzie teraz z Bogiem .

2025-04-27 13:52
Damian (Warszawa)
Odszedł Dobry Pasterz, który ukochał lud i każdego człowieka bez różnicy, a zwłaszcza tych, którzy na tym świecie "nie grają pierwszych skrzypiec, nie wypowiadają się przed kamerami i nie opalają swoich twarzy w blasku fleszy". On stał się ich rzecznikiem, obrońcą i głosem, który się o nich upominał i który ich wspierał jak tylko mógł. Teraz każdy z nas coraz głębiej to rozumie i myślę, że będziemy coraz bardziej to pojmować, jakim darem dla całego Kościoła i każdego z nas był i jest Ojciec Święty Franciszek. Jest, bo on jest stale nam bliski i drogi przez to co nam zostawił w sercach, a także przez swój przykład i swoje, papieskie nauczanie. W tych godzinach, kiedy dziękujemy Panu Bogu za dar jakim był Papież Franciszek dla Kościoła i całego świata, prosimy o wieczne zbawienie dla Niego. Niech Pan Bóg dalej działa przez te wszystkie dobre dzieła, które się dokonały, aby przynosiły one obfite owoce. Franciszku, nie zapominaj modlić się za nas w królestwie niebieskim.

2025-04-27 09:01
Dominika (Kraków )
Papieże Franciszku, teraz odeszłeś na zasłużony wypoczynek. Dziękujemy Ci Panie Boże za tak wspaniałego człowieka. Teraz możesz radować się już na zawsze na uczcie niebiańskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym, Amen.

2025-04-27 06:53
Mirella (Bydgoszcz )
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

2025-04-26 19:36
Andrzej (Białystok)
Niech będzie uwielbiony Pan, w posłudze Ojca Świętego Franciszka. Niech miłosierdzie, które niósł dla całej ludzkości przemienia nasze serca. Jezu wprowadź do domu Ojca, ś.p. papieża Franciszka.

2025-04-26 16:43
Rafał (Kutno )
Spoczywaj w spokoju Ojcze Święty Franciszku! Dziękuję ci za wszystko co zrobiłeś dla świata. Niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały przyjmie Cię do Królestwa Niebieskiego.

Podziel się:

Oceń:

+18 0
2025-04-21 10:00

Wybrane dla Ciebie

Co tak naprawdę powiedzieli biskupi na Jasnej Górze?

2025-07-13 07:14

bpjg

Granice naszego kraju tak samo z zachodu jak i wschodu są zagrożone - mówił bp Wiesław Mering z Włocławka podczas sobotniej wieczornej Mszy św. dla uczestników pielgrzymki Rodziny Radia Maryja.

Więcej ...

Świadectwo: 52 lata spełnionego małżeństwa. Jak to osiągnąć?

2025-07-11 20:56

Grupa Proelio

Premierowy odcinek nowej kampanii Grupy Proelio "Małżeństwo jest cudem" - "52 lata spełnionego małżeństwa. Jak to osiągnąć?". Bohaterami filmu są Irena i Jerzy Grzybowscy, założyciele inicjatywy Spotkań Małżeńskich, którzy od blisko 50 lat posługują małżonkom ucząc ich dialogu.

Więcej ...

Zbliża się czas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę

2025-07-17 18:13

Paweł Wysoki

Decyzję o wakacyjnej wędrówce do Matki Bożej trzeba podjąć szybko. Już za dwa tygodnie, 3 sierpnia, wyruszy 47. Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę.

Więcej ...
Przejdź teraz
REKLAMA: Artykuł wyświetli się za 15 sekund

Reklama

Najpopularniejsze

Nowenna do św. Krzysztofa

Wiara

Nowenna do św. Krzysztofa

Nowenna do św. Marii Magdaleny

Wiara

Nowenna do św. Marii Magdaleny

Świadectwo: 52 lata spełnionego małżeństwa. Jak to...

Wiara

Świadectwo: 52 lata spełnionego małżeństwa. Jak to...

Izrael zbombardował kościół Świętej Rodziny w Gazie

Kościół

Izrael zbombardował kościół Świętej Rodziny w Gazie

Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

Wiara

Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

Zmiany kapłanów 2025 r.

Kościół

Zmiany kapłanów 2025 r.

Co tak naprawdę powiedzieli biskupi na Jasnej Górze?

Kościół

Co tak naprawdę powiedzieli biskupi na Jasnej Górze?

Najświętsza Maryja Panna z Góry Karmel

Wiara

Najświętsza Maryja Panna z Góry Karmel

Małopolskie: Zerwany dach kościoła i blisko 500 osób...

Wiadomości

Małopolskie: Zerwany dach kościoła i blisko 500 osób...